اگر شما هم به دنبال نمایندگی بیمه سامان در تهران هستید با ما همراه باشید تا یکی از بهترین نمایندگی‌ها را در این زمینه به شما معرفی کنیم.
بیمه سامان یکی از بهترین و محبوب‌ترین شرکت‌های بیمه ایرانی است و نمایندگی بیمه سامان حسین محمودی 5125 با برند سامینس یکی از بهترین نمایندگی‌های بیمه سامان در تهران است. مجموعه سامینس با دارا بودن کارشناسان و مشاوران آگاه و متخصص آماده پاسخگویی، مشاوره رایگان و راهنمایی دقیق به مشتریان خود است. کارشناسان مجموعه سامینس به طور منظم تحت آموزش قرار می‌گیرند و با آخرین روندها و مقررات بیمه‌ای به روز می‌شوند. مشاوران ما با آگاهی کاملی که از محصولات بیمه‌ای و قوانین و مقررات دارند می‌توانند به طور کامل پاسخگوی سوالات شما باشند.

نمایندگی بیمه سامان چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

مجموعه سامینس تمامی خدماتی را که بیمه سامان انجام می‌دهد به طور کامل و متناسب با نیازهای افراد، خانواده‌ها و مشاغل تحت پوشش قرار می‌دهد. مجموعه سامینس به جای ارائه بسته‌های استاندارد، رویکردی شخصی را با توجه به شرایط هر فرد و یا کسب و کار اتخاذ می‌کند. مجموعه سامینس با انجام ارزیابی‌ها و مشاوره‌های کامل، بهترین راه‌حل و طرح بیمه‌ای را پیشنهاد می‌کند که علاوه براینکه پوشش کامل و جامعی را شامل می‌شود، بیشترین نزدیکی را نیز با بودجه و ترجیحات مشتری دارد. این رویکرد تضمین می‌کند که مشتریان مناسب‌ترین طرح بیمه را دریافت می‌کنند و تحت پوشش‌های غیر ضروری و اضافی قرار نمی‌گیرند.

نمایندگی بیمه تکمیلی سامان در تهران

نمایندگی بیمه سامان تهران، بیمه تکمیلی را به دو صورت گروهی و خانوادگی (انفرادی) پوشش می‌دهد. شرکت‌هایی که تعداد کارکنان آنان کمتر از ۵۰ نفر هستند نیز می‌توانند از بیمه تکمیلی گروهی استفاده کنند. این شرکت بیمه برای خانواده ها نیز این امکان را فراهم کرده است که بتوانند از بیمه تکمیلی سامان استفاده کنند. طرح‌های مختلف بیمه تکمیلی سامان، بستری شدن در بیمارستان، انواع درمان‌های پزشکی، جراحی‌ها، حق ویزیت پزشک و… را تحت پوشش قرار می‌دهند، البته میزان پوشش‌دهی این طرح‌ها با یکدیگر متفاوت است.

بهترین نمایندگی بیمه سامان در غرب تهران

بیمه آتش سوزی سامان

بیمه آتش سوزی سامان، منازل مسکونی، مراکز صنعتی و مراکز غیر صنعتی و لوازم و اموال ثبت شده در بیمه نامه را در مقابل حوادثی مانند آتش سوزی، زلزله، انفجار، صاعقه، سیل، سرقت با شکست محرز، مسئولیت در قبال اشخاص ثالث (همسایگان مجاور) غرامت فوت، نقص عضو و هزینه معالجه بیمه‌گذار و افراد تحت پوشش وی در محل مورد بیمه، هزینه اجاره و اسکان موقت بیمه گذار را به طور کامل و طبق شرایطی که در بیمه نامه قید شده، پوشش می‌دهد.

بیمه عمر سامان

یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین بیمه‌هایی که بیمه سامان ارائه می‌دهد بیمه عمر سامان  است که طرح‌های متنوعی دارد. با این بیمه دیگر نگران تامین هزینه‌های زندگی مانند خرید جهیزیه و خانه نباشید، زیرا این بیمه یک راه امن و تضمین شده را پیش پای شما می‌گذارد. شما می‌توانید طرح‌های مختلف این بیمه را انتخاب کنید تا از مزایای بسیار این طرح مانند وام و برداشت از اندوخته‌هایتان در زمانی که در قید حیات هستید بهره ببرید. در صورتی که بیمه شده فوت شود بیمه نامه عمر وی موجب حمایت مالی اعضای خانواده‌اش می‌شود.

بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان بهترین و کامل‌ترین بیمه مسافرتی است که حوادث سفر مانند بیماری‌های مختلف و گم کردن چمدان و یا پول‌هایتان را به طور کامل پوشش می‌دهد. این بیمه برای مسافران پروازهای خارجی موجب آرامش خاطر و امنیت بیشتری می‌شود. برای مسافرت به کشورهای عضو اتحادیه اروپا شما باید بیمه مسافرتی داشته باشید و بیمه مسافرتی سامان یکی از بهترین انتخاب‌ها است که باعث می‌شود سفر آسوده‌تری را داشته باشید.

بیمه آسانسور سامان

بیمه آسانسور سامان یکی از خدمات بسیار مهم است که نمایندگی ما آن را ارائه می‌کند. داشتن این بیمه نامه یکی از الزامات برای آپارتمان‌ها و مراکز تجاری است، زیرا بیشتر آسانسورهای ایرانی استانداردهای لازم را ندارند. این بیمه به مالکان و مدیران ساختمان‌ها و مراکز تجاری کمک می‌کند تا در صورت بروز حوادث و خسارت‌های مربوط به آسانسور، خسارت‌های پیش آمده را جبران کند.

بیمه مسئولیت سامان

از دیگر خدمات مهم و حیاتی که بیمه سامان ارائه می‌دهد بیمه مسئولیت شهروندی است. این بیمه به مالکان و مدیران کسب و کارها کمک می‌کند تا در صورت بروز حوادث و یا خسارت‌های غیر عمدی،‌ خسارت‌های مالی را تا حدودی پوشش دهد. این بیمه نیز انواع مختلفی دارد که شامل بیمه مسئولیت مدنی ، بیمه مسئولیت کارفرما در قبال کارکنان و بیمه مسئولیت پزشکان می‌شود.

نزدیک‌ترین نمایندگی بیمه سامان در تهران به مترو و اتوبوس و بی‌آر‌تی

مجموعه سامینس نزدیک‌ترین مرکز بیمه سامان در تهران به مترو و اتوبوس می‌باشد. یکی از اصلی‌ترین مزایای نزدیکی مرکز بیمه به مترو و اتوبوس، دسترسی آسان و سریع و صرفه جویی در زمان است. این مرکز واقع در خیابان آزادی است و تا ورودی ۲مترو توحید ۵ دقیقه پیاده‌روی دارد. همچنین نزدیک‌ترین ایستگاه بی‌آر‌تی به این نمایندگی ایستگاه توحید خط آزادی ـ تهران‌پارس و پایانه افشار ـ‌ ترمینال جنوب می‌باشد. ایستگاه اتوبوس فرصت نزدیک‌ترین ایستگاه با این مرکز بیمه است که تنها ۲ دقیقه فاصله با مبدا دارد.

سوالات متداول

بله نمایندگی ۵۱۲۵ محمودی بیمه سامان تمامی خدماتی را که در مرکز اصلی صورت می گیرد را به طور کامل پوشش می دهد.

بله این مرکز در نزدیکی مترو و بی‌آر‌تی و اتوبوس است و تنها حدود ۵ دقیقه با این مراکز فاصله دارد.

خیر این مرکز در محدوده طرح ترافیک نیست.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 59 میانگین: 4.8]