آیا بیمه تکمیلی سامان هزینه ایمپلنت دندان را پرداخت می کند؟ اگر شما هم نیاز به ایمپلنت دندان دارید و در مورد نحوه پوشش‌دهی بیمه تکمیلی سامان در این مورد سوال دارید با ما همراه باشید تا به این سوال و سوالات مشابه آن پاسخ دهیم. به دلیل هزینه‌های زیادی که خدمات دندان پزشکی دارند، به شما توصیه می‌کنیم هنگام انتخاب نوع بیمه همه جوانب آن را در نظر داشته باشید و سپس یکی از طرح های بیمه را انتخاب کنید. به طور کلی بیمه‌های پایه و بیمه‌های تکمیلی خدمات زیبایی مانند ایمپلنت را در گروه انفرادی پوشش نمی‌دهند و اگر تمایل به انجام این خدمات را داشته باشید باید از بیمه تکمیلی گروهی سامان استفاده کنید، در این گروه نیز میزان پوشش دهی خدماتی مانند ایپملنت بر اساس نوع قرارداد شما متفاوت خواهد بود.

هزینه ایمپلنت دندان با بیمه تکمیلی سامان چقدر است؟

یکی از مهمترین مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که تمامی بیمه‌های تکمیلی به صورت مجزا و کامل خدمات دندان پزشکی مانند ایپملنت را تحت پوشش قرار نمی‌دهند و تنها بخشی از هزینه‌های آن را پرداخت می‌کنند. شرکت‌های بیمه با توجه به شرایط مختلف، سقف‌های مختلفی را برای انواع خدمات ارائه می‌دهند و شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از میزان پوشش دهی بیمه تکمیلی سامان با ما تماس بگیرید تا پاسخ سوالات خود را  به صورت کاملا رایگان از مشاوران مجرب ما دریافت کنید.

برای بیمه تکمیلی ایمپلنت سامان چه مدارکی لازم است همراه داشته باشیم؟

اگر میخواهید برای خدمات دندان پزشکی مانند انجام ایمپلنت به مراکزی که با بیمه تکمیلی سامان طرف قرارداد هستند مراجعه کنید تنها هزینه‌ای که باید بپردازید مبلغی است که در بیمه نامه شما ذکر شده است و در این صورت شما فقط به کارت ملی خود نیاز دارید. ولی در صورتی که تمایل به انجام این خدمات در مراکزی را دارید که با بیمه تکمیلی سامان طرف قرارداد نیستند، ابتدا باید هزینه‌ها را بپردازید و سپس با مدراک پرداختی خود به مراکز پرداخت خسارت بیمه سامان مراجعه کنید. برای این منظور حتما مدارکی مانند عکس قبل و بعد از ایمپلنت مهر شده توسط پزشک معالج خود را همراه داشته باشید. نکته‌ای که در این زمینه حائز اهمیت است شرح کامل مراحل و کارهای انجام شده توسط پزشک و مبلغ ذکر شده است.

آیا بیمه تکمیلی سامان هزینه ایمپلنت دندان را پرداخت می کند؟

سقف بیمه در بیمه تکمیلی سامان با پوشش ایمپلنت چقدر است؟

یکی از سوالاتی که همواره برای بسیاری به وجود می‌آید میزان سقف بیمه و تعهدات شرکت بیمه است و برای پاسخ به این سوال باید بگویم به صورت کلی بیمه‌ تکمیلی گروهی سامان و شرکت‌های دیگر تمامی شرایط مانند سقف تعهدات، میزان پوشش‌ها، شرایط سنی، فرانشیز و عوامل مختلفی را به طور کاملا توافقی بین شرکت بیمه و افراد متقاضی انجام  می‌دهند. پوشش ارائه شده توسط شرکت‌های بیمه‌ای ممکن است درصدی از کل هزینه و یا مبلغ ثابتی باشد. برای مثال در یک پوشش بیمه، امکان دارد سقف هزینه‌ها تا ۵ میلیون تومان در سال باشد، و در پوشش دیگر این میزان کمتر و یا بیشتر باشد. مشاوران سامینس با توجه به فاکتورهای مختلفی مانند تعداد افراد متقاضی بهترین و مناسب‌ترین نوع بیمه را با توجه به سقف تعهدات و میزان پوشش دهی بیمه به شما معرفی می‌کنند.

خرید آسان و سریع بیمه تکمیلی سامان با پوشش ایمپلنت در سامینس

اگر قصد خرید بیمه تکمیلی سامان به صورت گروهی را برای کارمندان شرکت و محل کار خود دارید می‌توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی مراحل خرید را تکمیل کنید و از مشاوره رایگان نمایندگی بیمه سامان تهران در مجموعه سامینس  بهره‌ مند شوید.

به دلیل تنوع بالای طرح بیمه سامان شما می‌توانید به راحتی یکی از طرح‌ها را انتخاب کنید و در صورتی که در هر کدام از مراحل نیاز به مقایسه و تحقیق بیشتر داشتید می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به راحتی پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

منظور از دوره انتظار بیمه تکمیلی سامان چیست؟

هر شرکت بیمه‌ای یک دوره زمانی را معین کرده که با گذشت از آن زمان بیمه گذار می‌تواند از مزایای بیمه خود استفاده کند. بیمه تکمیلی سامان برای طرح‌های خود یک دوره 3 ماهه برای بیماری‌های مختلف و یک بازه زمانی 9 ماهه را برای پوشش زایمان و ناباروری بیمه تکمیلی سامان  تعیین کرده است. به این معنی که شما برای استفاده از هر یک از این پوشش‌ها باید بین ۳ تا ۹ ماه صبر کنید و سپس اقدام‌های لازم را انجام دهید.

در صورتی که مراجعه کنندگان سابقه بیمه تکمیلی شرکت‌های دیگر را دارا باشند و از زمان تاریخ پایان اعتبار آن‌ها بیشتر از یک ماه نگذشته باشد این دوره انتظار حذف می‌شود.

آیا بیمه تکمیلی سامان هزینه ایمپلنت دندان را پرداخت می کند؟

فرانشیز بیمه تکمیلی سامان چیست؟

 منظور از فرانشیز چیست؟ اگر به طور خلاصه بخواهم این مورد را توضیح دهم فرانشیز به معنی میزان هزینه‌ای است که شما باید برای درمان خود هزینه کنید که این میزان بین شما و شرکت بیمه متغییر است. به طور کلی بیمه تکمیلی سامان بر اساس طرح‌های خود بین ‍۱۰ تا ۳۰ درصد فرانشیز در نظر گرفته است. یعنی ۱۰ تا۳۰ درصد از هزینه‌های درمان بیمار را شرکت بیمه گذار تقبل می‌کند. و این هزینه فقط مربوط به اشخاصی می‌شود که از بیمه تکمیلی استفاده می‌کنند و افرادی که از بیمه‌های پایه استفاده می‌کنند شامل این فرانشیز نمی‌شوند. میزان فرانشیز در بیمه‌های مختلف متفاوت است، همانطو که در درمانت و سایت بیمه سامان نیز به آن اشاره شده است، میزان پوشش دهی این فرانشیزها نیز با یکدیگر متفاوت است.

جمع بندی

در صورتی که قصد خرید بیمه تکمیلی سامان با پوشش دهی ایمپلنت و سایر خدمات دندان‌ پزشکی را دارید می توانید به صورت حضوری و غیر حضوری و اینترنتی از طریق سایت سامینس اقدام به خرید کنید و پاسخ هرگونه سوال خود را از طریق کارشناسان و مشاوران ما دریافت کنید.

بله در صورتی که شما از بیمه تکمیلی گروهی سامان استفاده کنید هزینه های مربوط به ایمپلنت را تا میزان مشخصی بیمه پرداخت می کند.

خیر، در صورتی که تمایل به انجام خدمات دندان پزشکی مانند ایمپلنت با پوشش بیمه هستید باید نوع بیمه خود را به بیمه تکمیلی گروهی سامان تغییر دهید.

هزینه‌ای که بیمه تکمیلی برای ایمپلنت می پردازد بر اساس سقف پوششی است که شما در هنگام خرید با بیمه گذار تعیین می‌کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 14 میانگین: 4.7]