خرید اقساطی بیمه تکمیلی سامان

شرکت بیمه سامان برای رفاه حال مشتریان خود خرید اقساطی بیمه تکمیلی سامان را نیز قرار داده است. بیمه سامان بیمه های تکمیلی خود را به دو صورت بیمه تکمیلی گروهی (بیمه تکمیلی خانواده) و بیمه تکمیلی انفرادی ارائه می دهد.
بیمه تکمیلی در گذشته فقط به صورت گروهی قابل استفاده بود. به مرور زمان و برای استفاده تمام مردم از پوشش ها و امکانات بیمه تکمیلی، بیمه سامان اقدام به ایجاد بیمه تکمیلی انفرادی نمود. برای مطالعه کامل شرایط بیمه تکمیلی سامان می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

همانطور که می دانید بیمه های پایه مانند تامین اجتماعی خدمات کمی را تحت پوشش قرار می دهند و بیمه های تکمیلی برای ارائه کامل تر خدمات پزشکی متناسب با نیازهای ضروری ایجاد شدند. با ما همراه باشید تا به مطالعه مزایای خرید اقساطی بیمه تکمیلی بپردازیم و مزایا و ویژگی های آن را با هم مورد بررسی قرار دهیم.

مزایای خرید اقساطی بیمه تکمیلی سامان:

با انتخاب خرید اقساطی بیمه تکمیلی می‌توانید به جای خرید نقدی و یکباره، این هزینه را در یک بازه زمانی یک ساله تقسیم کنید و طی چند فقره چک آن را پرداخت کنید. به این صورت شما می توانید با خیال راحت از تمامی مزایای بیمه تکمیلی سامان بهره مند شوید بدون پرداخت یک ریال هزینه بیشتر بر روی حق بیمه سالیانه.

همچنین خرید اقساطی بیمه تکمیلی سامان به شما این امکان را می دهد که بتوانید انتخاب بهتری داشته باشید و طرحی را انتخاب کنید که بیشترین همخوانی را با نیازها و اولویت های فردی شما داشته باشد.

شرایط خرید اقساطی بیمه تکمیلی سامان چیست؟

همانطور که پیش تر هم به آن اشاره کردیم شما در خرید اقساطی بیمه تکمیلی سامان، هیچ گونه هزینه اضافی ای نخواهید داشت و موارد تحت پوشش آن هیچ تفاوتی با پرداخت به صورت یکباره ندارد. برای خرید اقساطی ابتدا باید ۳۰٪ مبلغ را پرداخت کنید و مابقی را طی ۱ تا ۶ فقره چک بپردازید.

بیمه تکمیلی سامان چند طرح دارد؟

بیمه سامان طرح های متنوعی با سقف پوشش ها و قیمت های متفاوت بر حسب نیازها و توان اقشار مختلف مردم دارد.
بدیهی است که هر طرح، پوشش ها و سقف تعهد مجزایی دارد که میزان حق بیمه بر اساس کمی و زیادی موارد تحت پوشش تعیین می شود. طرح هایی که بیمه تکمیلی سامان دارد شامل طرح افرا با بیشترین میزان پوشش و کامل ترین طرح، طرح عقیق، طرح وصال، طرح سروش، طرح شمیم، طرح ممتاز، طرح سپیدار و طرح سرو است.

برای خرید بیمه تکمیلی سامان لازم است ابتدا طرح ها و جزئیات آن ها را بدانید و سپس بر اساس عواملی مانند میزان بودجه، نیازهای فعلی و شرایط سنی طرحی را که متناسب با نیازها و شرایط شماست را خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت پاسخ سوالاتتان می توانید به دو صورت اقدام کنید. در روش اول می توانید در انتهای صفحه نظرات و یا سوالات خود را کامنت کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند. همچنین می توانید با ما تماس بگیرید تا از مشاوران و کارشناسان سامینس پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

شرایط خرید اقساطی بیمه تکمیلی سامان چیست

پوشش های بیمه تکمیلی سامان شامل چه مواردی است؟

بیمه تکمیلی سامان به طور کلی هزینه های بستری، انواع جراحی های تخصصی و سرپایی، هزینه های ویزیت و داروها، هزینه های پاراکلینیکی مانند انواع سونوگرافی، غربالگری، خدمات آزمایشگاهی، آمبولانس، هزینه های زایمان و ناباروری، هزینه های دندان پزشکی و عیوب انکساری چشم را تا میزانی که در ابتدای قرار داد ذکر شده است پرداخت می کند.

چرا باید بیمه تکمیلی سامان بخریم؟

همانطور که می دانید بیمه های پایه مانند تامین اجتماعی میزان کمی از هزینه های درمان را تحت پوشش قرار می دهند. بیمه های تکمیلی در کنار بیمه درمان پایه بسیاری از نیازهای شما را تحت پوشش قرار می دهند و بنابراین شما با خیال آسوده می توانید به روند درمان خود بپردازید. به علاوه اینکه شما با داشتن بیمه تکمیلی می توانید به بهترین مراکز و بیمارستان های خصوصی مراجعه کنید تا بیمه تکمیلی هزینه های آن را بپردازد.

همچنین، بیمه تکمیلی سامان محبوب ترین و پرفروش ترین بیمه تکمیلی بین شرکت های مختلف است و شما می توانید با خیال راحت طرح های مختلف آن را انتخاب کنید.

سامینس نمایندگی بیمه سامان در تهران

سامینس نماینده مجاز بیمه تکمیلی سامان در تهران است که به دلیل نزدیکی به وسایل نقلیه عمومی موجب راحتی و تسهیل در رفت و آمد مشتریان می شود. هدف سامینس تعهد کامل به وظایف و رضایت مشتریان است. سامینس انواع بیمه نامه مانند بیمه تکمیلی انفرادی، بیمه تکمیلی گروهی، بیمه عمر وام، بیمه مسئولیت شهروندی، بیمه آسانسور، بیمه موبایل و تجهیزات الکترونیک، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه و … را صادر می کند. کارشناسان و مشاوران مجرب و متخصص مجموعه ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 66 میانگین: 4.8]